top of page

Wolontariat

Chcesz współtworzyć niecodzienne wydarzenie w Twojej okolicy? Kochasz książki i literaturę? Zostań wolontariuszem w zespole Krajowego Konkursu Literackiego! Fundacja O! Teatr nie mogłaby istnieć bez wsparcia i zaangażowania wolontariuszy. Wolontariat jest dla każdego bez względu na wiek! Skupiamy się na pasji i zainteresowaniach naszych wolontariuszy. Dążymy do tego, aby wolontariusze czuli się dobrze oraz mogli rozwijać swoje umiejętności.

Naszym wolontariuszom proponujemy szereg możliwości działań wolontariackich, m.in. wsparcie organizacji i obsługi wydarzeń społeczno-kulturalnych,​ realizację własnych pomysłów na działania, współpracę ze społecznością lokalną. Z przyjemnością nawiążemy współpracę z wolontariuszami, którzy mają 100 pomysłów na minutę, lubią pomoc i wsparcie dla innych, są uśmiechnięte i pozytywnie nastawione do działania.

Ankieta Wolontariusza

Ankieta Wolontariusza

Przygotowaliśmy ankietę wolontariusza, w której zgłosisz się do wolontariatu! Po przesłaniu swojego zgłoszenia czekajcie na kontakt z naszej strony.
Nasz koordynator wolontariatu skontaktuje się z Wami na podany adres e-mail w celu podpisania umowy wolontaryjnej. Do dzieła!

Czy pracowałaś / eś już jako wolontariusz?
Jaka forma wolontariatu najbardziej Cię interesuje:
bottom of page